Dom » Nieruchomość
Wężyka 10 – mieszkania gotowe do odbioru
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Większość mieszkań została sprzedana jeszcze przed oddaniem inwestycji do użytkowania. Na przyszłych właścicieli czeka tu jeszcze siedem wolnych mieszkań 2-pokojowych o metrażu 45-52 mkw. Ceny brutto lokali zaczynają się od 6 tys. zł/mkw.
Wężyka 10 to jedna z pierwszych inwestycji wielorodzinnych w mieście wyposażona w kolektory słoneczne. Zimą pozwolą oszczędzić do 50%, latem zaś w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową. W okresie jesienno – zimowym, gdy słońca będzie mniej system wesprze instalacja c.o. zasilana z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.
Położenie Wężyka 10 gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne poprzez szereg linii tramwajowych i autobusowych zarówno przy al. Pokoju, jak i przy al. Jana Pawła II. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz miejsc pracy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego sprawia, że zakup mieszkania przy ul. Wężyka to dobra lokata kapitału.
Nadesłał:
Cloud9
|

Lena Lighting ponownie na targach Light&Building we Frankfurcie
Prosty sposób na tańszy kredyt hipoteczny – refinansowanie w Credit Agricole
KSeF to wygrana przedsiębiorców! Allianz Trade - polscy eksporterzy szybko odczują korzyści
INAUGURACJA ALURON ALU-MEETINGS 2026 - MOCNY START KOLEJNEJ EDYCJI
Wiesz, że „trzeba być widocznym”, „trzeba publikować” i „trzeba budować markę osobistą”?
Komentarze (0)