Technologie » Telekomunikacja
Szach i mat! – klasyka według Belkin.
|  | 
| Zobacz więcej zdjęć » | 
Fani nowości, ciekawego wyglądu oraz elegancji mogą odetchnąć z ulgą! Światowej sławy marka Belkin wraz z premierą najnowszego Iphone 5, wprowadza linię etui i akcesoriów pełnych klasyki i wyrafinowanego wzornictwa. 40 modeli etui idealnie współgra z kształtem i designem kolejnego ”dziecka” marki Apple.
Etui Belkin podkreślają naturalne piękno Iphone 5 dzięki prostocie i minimalizmowi formy. Biała, subtelna obudowa z przezroczystym tyłem pozwala wydobyć oryginalność telefonu, natomiast czarne, wysublimowane etui akcentuje inteligencję nowoczesnego urządzenia. Miłośnicy prawdziwej klasyki znajdą dla siebie np. matową lub dyskretnie połyskującą wersję, a osoby lubiące wyróżniać się, będą mogły pochwalić się etui o ciekawej fakturze.
Akcesoria Belkin to nie tylko modny, elegancki wygląd, ale także bezpieczeństwo. Nowatorskie etui wykonane m.in. z ultra cienkiego poliwęglanu jest odporne na uderzenia, chroni przed zarysowaniami i pozwala na swobodne, codzienne użytkowanie Iphone 5. Dzięki temu łączy funcjonalność z interesującym wyglądem.
 „Nasze projekty dla Apple Iphone 5 oferują stylowe rozwiązania dla wszystkich”, mówi Tristan Lericollais, Dyrektor ds. zarządzania produktami w Belkin. „Nasza nowa kolekcja akcesoriów odnajduje równowagę pomiędzy formą a funkcją, zwraca uwagę na różnorodność sposobów używania naszych telefonów w codziennym życiu, bez poświęcania własnego stylu”.   
Marka Belkin ustala nowe reguły, wprowadzając akcesoria stylowe, zgodne z trendami, funkcjonalne i pasujące na każdą okazję. Jak dobrze rozegrać modną partię? Tylko z IPhone 5 w najnowszym etui Belkin!
Belkin – to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie innych. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, Ipadów i Iphonów.  Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad  1200 pracowników w 25 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii. 
 Więcej informacji o marce Belkin znajduje się na stronie Belkin.com, na Facebooku: http://www.facebook.com/Belkin.UK i na Twitterze: http://twitter.com/Belkin_UK   
Dodatkowych informacji udzielają:
 Magdalena Wójcik
 Agencja PR Studio 111
 Tel. kom.: 601 283 089
 e-mail: magdalena.wojcik@studio111.pl  
Joanna Białaszek-Woźniak
 Agencja PR Studio 111
 Tel. kom.: 690 980 960
e-mail: joanna.wozniak@studio111.pl
| Nadesłał:
            studio111 | 
 Na przekór masowości. Co o współczesnym designie mówi debiut MOTE podczas Warsaw Home & Contract
						Na przekór masowości. Co o współczesnym designie mówi debiut MOTE podczas Warsaw Home & Contract			 ROSNĄCA PODAŻ – CHĘTNYCH MNIEJ.  WYNIKI RAPORTU „PIERWOTNY RYNEK MIESZKANIOWY W ŁODZI 2025”
						ROSNĄCA PODAŻ – CHĘTNYCH MNIEJ.  WYNIKI RAPORTU „PIERWOTNY RYNEK MIESZKANIOWY W ŁODZI 2025”			 BLACK WEEKS w Komforcie. Rabaty do -30% na łazienki, podłogi, drzwi i kuchnie
						BLACK WEEKS w Komforcie. Rabaty do -30% na łazienki, podłogi, drzwi i kuchnie			 Komfort bierze listopadowe wyprzedaże w swoje ręce  – od koncepcji po realizację z AI
						Komfort bierze listopadowe wyprzedaże w swoje ręce  – od koncepcji po realizację z AI			 AkzoNobel zwiększa rentowność w III kwartale do 15,1%
						AkzoNobel zwiększa rentowność w III kwartale do 15,1%			
Komentarze (0)