Dom » Nieruchomość
Nowe mieszkania na Szczęśliwicach. Startuje sprzedaż DOR Ochota
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Budynek zostanie zlokalizowany przy Alei Bohaterów Września, pomiędzy Rondem Zesłańców Syberyjskich
i Parkiem Szczęśliwickim. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne zapewniają komfort i wygodę życia,
z kolei zielone parkowe sąsiedztwo połączone z doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami Warszawy stanowią o wyjątkowości tej inwestycji. Znajdujące się w pobliżu arterie łączą inwestycje z wszystkimi kluczowymi punktami miasta, a usytuowanie budynku zapewnia spokojne warunki do zamieszkania.
Poza Parkiem Szczęśliwickim bogatą bazę rekreacyjną zapewnia sąsiedztwo basenu, kortów tenisowych
i siłowni. W pobliżu znajdują się również centra handlowe Blue City i Reduta. Zdaniem inwestora taka okolica sprawia, że inwestycja jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących aktywny tryb życia.
Projekt przewiduje szeroki wachlarz mieszkań zróżnicowanych metrażowo od jedno, - dwu, -trzypokojowych- do dużych penthausów na ostatniej kondygnacji z tarasami z widokiem na panoramę Warszawy. Inwestor skoncentrował się na lokalach dwupokojowych, których zróżnicowane aranżacje, znajdują odzwierciedlenie
w zapotrzebowaniach klientów. Ceny zaczynają się od 7 900 zł/m.kw.
Na parterze znajdować się będą lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano
w sumie 254 miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie.
Termin oddania inwestycji planowany jest na 2013 r. Budynek zaprojektowało biuro architektoniczne MKC Architekci.
Dor Group rozpoczął działalność na polskim rynku w 1999 roku. Założycielami Dor Group są firmy z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku nieruchomości. Więcej informacji na www.dor.pl
i www.facebook.com/dorgroup

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)