Zdrowie » Ciało
Żywiec Zdrój ze Smakiem w nowej odsłonie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Nowy Żywiec Zdrój ze Smakiem powstał z miłości krystalicznie czystej wody i smaku owoców. To udoskonalona forma znanego od lat napoju. Zmianie uległa nie tylko nazwa, ale również skład produktu. Nowy napój jest też niskokaloryczny i nie zawiera konserwantów. Jego lekki, owocowy smak to doskonała orzeźwiająca alternatywa na lato… i nie tylko.
Żywiec Zdrój ze Smakiem to produkt skierowany do tych, którzy dbają o odpowiedni poziom nawodnienia, ale czasem mają ochotę na odrobinę lekkiego, owocowego smaku. Bazą dla Żywiec Zdrój ze Smakiem jest najwyższej jakości krystaliczna woda źródlana, a delikatny smak owoców zapewni przyjemność wszystkim poszukiwaczom smaku – powiedziała Olga Woźniak, Starszy Kierownik Marki w Żywiec Zdrój S.A.
Żywiec Zdrój ze Smakiem ma nie tylko nowy, lekki smak, ale także zmienioną etykietę, która podkreśla wszystkie walory produktu i ułatwia odnalezienie na półce ulubionego wariantu.
Napój dostępny jest w dwóch pojemnościach – 1,5 l w smakach: truskawka, cytryna, jabłko i brzoskwinia oraz w oraz 0,5 l w wariancie truskawka, cytryna oraz jabłko.
Wprowadzenie na rynek nowego Żywiec Zdrój ze Smakiem wspiera kampania reklamowa w telewizji i mediach społecznościowych. Od końca czerwca w czołowych stacjach telewizyjnych oglądać można kampanię reklamową podkreślającą walory produktu, w której opowiedziana została historia miłości pomiędzy kroplą krystalicznie czystej wody a owocem.
Nadesłał:
HavasPR
|

Zadbaj o cerę i skórę! Odkryj nowatorskie urządzenia do pielęgnacji od Dreame
Sztuka, która angażuje wszystkie zmysły. Nes NeSpoon znów w DOMOTECE
Modne trendy w Twojej kuchni - eleganckie i funkcjonalne baterie
Od funkcji do formy. Jak zmienia się rola wkrętów dachowych
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Komentarze (0)