Moda » Odzież
Złap je wszystkie w Poznań City Center
Przez cały weekend Pokemony będą przywoływane poprzez ciągle odnawiane lury. Dodatkowo wyznaczeni animatorzy będą aktywować „przywoływacze”, co pół godziny od 10.00 do 20.00,
a także będą udzielać porad nowicjuszom. Na wszystkich zainteresowanych przez dwa dni będzie czekać moc atrakcji. Każdy, kto pojawi się w Centrum i zapisze się do gry w turnieju u animatorów będzie mógł wziąć udział w emocjonującej rozgrywce. W godzinach 17.00, 18.00, 19.00 i 20.00 organizatorzy będą sprawdzać, który team kontroluje arenę Poznań City Center oraz jak wygląda punktacja w gymie. Czterech uczestników, którzy w danym dniu zdobędą największą ilość punktów zdobędą karty pre-paid w wysokości 50 zł, które będą mogli przeznaczyć na kolejne lury czy ekwipunek.
Nadesłał:
PRinspiration
|
PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)