Zalman ZM800-EBT II – zasilacz dla najbardziej wymagających użytkowników
| Zobacz więcej zdjęć » |
Zasilacz ZM800-EBT II jest adresowany do bardziej zaawansowanych użytkowników. Urządzenie o mocy 800 W wystarczy bowiem spokojnie do zasilenia nawet najbardziej wymagających stacji roboczych. Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania wentylatorem jego okres eksploatacji przekracza 70 000 godzin pracy, co w połączeniu z 7-letnią gwarancją ma zapewnić niezawodność na długie lata.
Urządzenie posiada aktywny układ PFC, wbudowany filtr EMI oraz przetworniki 12 V DC-DC. Sprawny obieg powietrza zapewnia wentylator o średnicy 135 mm. Wewnątrz obudowy znajduje się wydajny, aluminiowy kondensator, który ma zapewnić niezawodne działanie nawet w temperaturze 105 stopni Celsjusza. Wisienką na torcie jest wszechstronny system ochrony obwodów elektrycznych – OPP, OVP, UVP, OCP, SCP oraz OTP.
Dane techniczne:
- Model: ZM800-EBT II
- Wymiary: 160 × 150 × 86 mm
- Standard: ATX v2.31
- Wentylator: 135 x 135 mm
- PFC: aktywne
- Sprawność: Certyfikat 80Plus Gold
- efektywność 88% dla 20% obciążenia
- efektywność 91% dla 50% obciążenia
- efektywność 89% dla 100% obciążenia
- Zabezpieczenia: OPP, OVP, UVP, OCP, SCP, OTP
- Okablowanie:
- SATA x2
- EPS 4+4 pin x2
- PCI-E 6+2 pin x5