Zalman ZM800-EBT II – niezawodny, a zarazem oszczędny zasilacz dla najbardziej wymagających użytkown
| Zobacz więcej zdjęć » |
Zasilacz ZM800-EBT II jest adresowany głównie do bardziej wymagających użytkowników. Urządzenie o mocy 800 W wystarczy bowiem spokojnie do zasilenia nawet najbardziej prądożernych stacji roboczych. Dzięki inteligentnemu systemowi sterowania wentylatorem, jego okres eksploatacji przekracza 70 000 godzin, co w połączeniu z 7-letnią gwarancją ma zapewnić niezawodność na długie lata.
Urządzenie posiada aktywny układ PFC, wbudowany filtr EMI, który tłumi częstotliwości szumów oraz przetworniki 12 V DC-DC. Sprawny obieg powietrza zapewnia wentylator o średnicy 135 mm wyposażony w 11 łopatek. Wewnątrz jednostki znajdziemy japońskie kondensatory, które mają zapewnić stabilne napięcie nawet w temperaturze 105 stopni Celsjusza. Wisienką na torcie jest wszechstronny system ochrony obwodów elektrycznych – OPP, OVP, UVP, OCP, SCP oraz OTP.