Zalman ZM500-LXII - nowy zasilacz z cichym chłodzeniem
| Zobacz więcej zdjęć » |
Jak na niewysoką cenę nowy ZM500-LXII może pochwalić się wysoką sprawnością sięgającą do 85%. Ponadto, w czasie gdy zasilacz pozostaje w trybie gotowości (tj. kiedy komputer jest wyłączony) nie pobiera nawet 1W. To pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, co nie pozostaje bez znaczenia współcześnie, w świetle zmian klimatu. Producent chwali się, że tak jak wszystkie zasilacze z serii LXII także i ten wyposażono w wysokiej jakości kondensatory.
Specyfikacja:
- Moc: 500 W
- PFC: aktywne
- Chłodzenie: wentylator 120 mm z łożyskami ślizgowymi
- Kable:
1 x 24 pin
1 x 8 pin (CPU)
2 x 8 pin (6+2, PCIe)
6 x 5 pin SATA
3 x 4 pin Molex