Firma » Finanse
Z rachunkiem za wodę najlepiej do sklepu
Faktury tego wystawcy są przyjmowane w kasach sklepowych oznaczonych pomarańczowym znakiem VIA™ - Moje Rachunki. Prowizja za transakcję jest niższa niż w okienku pocztowym czy bankowym – wynosi 1,99 zł.
W Piasecznie, Konstancinie i Bielawie do dyspozycji klientów jest kilkanaście placówek handlowych z dostępną usługą VIA™ - Moje Rachunki. Zlokalizowane są w lokalnych sklepach spożywczych oraz marketach należących do sieci spożywczych, m.in. Carrefour i Mokpol, a także stacjach benzynowych Orlen. Faktury wystawione przez PWiK w Piasecznie można regulować we wszystkich punktach VIA™ na terenie całego województwa mazowieckiego.
Obecnie w sieci VIA™ - Moje Rachunki można uregulować faktury bisko 100 różnych wystawców. Obok faktur PWiK Piaseczno, opłacimy między innymi rachunki za prąd, gaz, telefon, TV, czy ratę ubezpieczenia i kredytu. Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy zabrać do jednego z punktów VIA™ - Moje Rachunki fakturę z kodem kreskowym. Kasjer – jak z produktów w zakupowym koszyku – zeskanuje kod i przyjmie od nas gotówkową wpłatę za rachunek. Gwarancją opłaty jest otrzymany po transakcji paragon.
Nadesłał:
FuturePR
|
Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)