Kultura » Muzyka
Występy grajków w Porcie Łódź
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Umilą oni czas Klientom wykonując m. in. standardy bluesowe i utwory zespołu The Beatles.
W niedzielę, 1 października, w różnych punktach Centrum spotkać będzie można tzw. ulicznych grajków, którzy śpiewem i grą na swoich instrumentach sprawią, że niedzielne popołudnie w Porcie Łódź upłynie w niezwykle muzycznej atmosferze. Inicjatywa została zorganizowana przez Centrum z okazji przypadającego na 1 października Światowego Dnia Muzyki.
Jakich artystów będzie można spotkać w Porcie Łódź? Wystąpią m. in. popularna Agnieszka Nastarowicz, Ola i Szewcu, zespół Acoustic Blues, grający rocka i bluesa zespół The Melons, Haze Trio, Velocity, Lady And The Gang, a także Sonia, Qbek i gitarzysta Daniel solo.
Nadesłał:
beyondpr
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)