Kultura » Kultura
Wygraj 5 000 złotych! „Nakręcamy Ząbkowice Śląskie” - konkurs na film promocyjny
Jest skierowany do osób, które zajmują się produkcją profesjonalnych spotów a także do amatorów dając im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.
Nagroda główna - 5 000,00 zł
Nagroda publiczności biorąca udział w głosowaniu poprzez Internet w wysokości 1000,00 zł, ufundowana przez serwis Express-Miejski.pl
Prace konkursowe należy składać do 25 maja 2012 r. do godziny 16.00. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w sali kinowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury w czerwcu 2012 r. na uroczystej Gali Finałowej Konkursu (termin zostanie podany przez Organizatora w terminie późniejszym na stronie internetowej urzędu. Głosowanie internautów będzie możliwe w dniach od 1 czerwca do 14 czerwca 2012 r.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie!
Więcje informacji (regulamin itp) znajdziecie na stronie:
http://zabkowiceslaskie.pl/pl/aktualnosci/nakrecamy-zabkowice-slaskie-konkurs-na-film-promocyjny-o-zabkowicach-slaskich/
PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)