Moda » Odzież
Weekend zniżek z Avanti i Logo w Centrum Serenada
Centrum Serenada bierze udział w Weekendzie zniżek - akcji przygotowanej przez Avanti i Logo. W magazynach znajdują się specjalne kupony, które można zrealizować w Serenadzie. Rabaty obowiązują w wybranych sklepach przez całe trzy dni - od piątku do niedzieli.
To już kolejna edycja kultowego przedsięwzięcia, które za każdym razem cieszy się wielkim powodzeniem! Weekend zniżek, odbywający się co pół roku, to świetna okazja, aby skorzystać z dostępnych w sklepach kolekcji i aktualnych trendów. Tym razem, na klientów czekają najnowsze jesienne inspiracje na wyciągnięcie ręki!
Sklepy, w których można zrealizować kupony to:
- 4F
- CCC
- Coccodrillo
- Deichmann
- Esotiq
- Gatta
- Golden Rose
- Homla
- House
- Lavard
- Martes Sport
- Recman
- Smyk
- The Body Shop
- Time Trend
- Trendy Opticans
- Vistula
- W. Kruk
- Wojas
- Wólczanka
- Yes
Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.
Nadesłał:
JK
|
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Zupka ryżowa z kurczakiem i marchewką
Zrelaksuj się i odetchnij z ulgą. MOVA zmienia domowe porządki w czystą przyjemność dzięki nowym odk
Majowy TWIST Mieszkaniowy z rabatami sięgającymi nawet 138 tys. zł w Grupie Murapol
Komentarze (0)