Kultura » Kultura
Turniej Kingdomino w Empiku Supersam
Weź udział w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kingdomino i wygraj fantastyczne nagrody (gry planszowe dla czterech finalistów). Zwycięzca lokalnego turnieju będzie miał możliwość wzięcia udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się 30 listopada w ramach wydarzenia „Planszówki na PGE Narodowym” w Warszawie. Mistrz Polski otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. złotych, oraz pojedzie do Paryża reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata.
 
 Kingdomino (Wydawnictwo FoxGames) to bestseller, który został przetłumaczony na 20 języków i sprzedany w ponad 700 tys. egzemplarzach na całym świecie. To kolorowa gra dla całej rodziny, która bazuje na znanej wszystkim mechanice domino. Polega na stworzeniu własnego królestwa, powiększaniu go o pola z koronami i układanie ich tak, by przyniosły jak najwięcej punktów.
 Zapisy osób zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju będą prowadzone kwadrans przed jego rozpoczęciem, w miejscu, w którym będzie się on odbywał.      
    	
| Nadesłał:
            jagoda.stula@empik.com | 
 Jak projektować przestrzenie biurowe wspierające neuroróżnorodność?
						Jak projektować przestrzenie biurowe wspierające neuroróżnorodność?			 Sztuczna inteligencja zmienia pracę w terenie – AI na pierwszej linii
						Sztuczna inteligencja zmienia pracę w terenie – AI na pierwszej linii			
Komentarze (0)