Rozrywka » Rozrywka
Święto regionalnych przysmaków
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Wystawcy Targów Produktów Regionalnych będą oferować Wrocławianom wyroby spożywcze, przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury. Na stoiskach producentów Klienci Arkad Wrocławskich znajdą miody, pieczywo na zakwasie oraz ciasta. Dla prawdziwych koneserów wystawcy przygotowali bułgarskie przetwory i austriackie sery.
Wielbiciele rękodzieła będą mogli kupić piękną, ręcznie wykonaną biżuterię oraz ceramiczne naczynia. Nie zabraknie również ozdób z kamieniami naturalnymi, wyszywanych obrusów, poduszek i torebek.
Targi Produktów Regionalnych będą zlokalizowane na poziomie „0” Centrum Handlowego.
Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji Kientów przygotowanych jest 1000 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.
Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.pl
Kontakt: Dorota Żmiejko, Manager ds. marketingu, tel. 71 79 77 603
e-mail: dorota.zmiejko(at)arkadywroclawskie.pl
Kontakt: Katarzyna Szydłowska, PR manager, tel. 692 903 355
e-mail: katarzyna.szydlowska(at)fabrykaidei.pl
Nadesłał:
redakcja123
|

Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)