Technologie » Internet
Stan blogosfery, spotkanie z CEO Technorati
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Wywiad transmitowany będzie na żywo, a internauci będą mogli zadawać swoje pytania poprzez czat.
Technorati wystartowało jako pierwsza wyszukiwarka blogów. Z czasem firma znacząco się rozwinęła. Obecnie jest ona największą na świecie siecią reklam w mediach społecznościowych. Każdego dnia odnotowuje ono ponad 1,5 mln nowych notek dodanych przez blogerów z całego świata. Firma przygotowuje również raporty poświęcone tematyce blogosfery, przedstawiające jej całościowy obraz i udostępniając wiele interesujących danych na temat blogów.
Richard Jalichandra dołączył do zespołu Technorati dwa lata temu. Z biznesem internetowym związany jest od 1999 roku, pracował przy wielu start-upach. Jeden z nich, IGN Entertainment, został kupiony przez Fox za 650 mln dolarów.
BarCamp 7.1 z udziałem CEO Technorati odbędzie się 14.09 o godz. 19.00. Transmisja na żywo będzie dostępna w telewizji internetowej Lookr.tv.
Nadesłał:
ap
|

Banki centralne rynków wschodzących stoją na rozdrożu
Grudniowa Magia bonusów w Grupie Murapol z pulą lokali z rabatami o wartości nawet 139 tys. zł
Sukces polskiej technologii. BikeID z cyfrowym znakowaniem rowerów wygrywa konkurs w Berlinie
Komentarze (0)