Technologie » Komputery
Sprzęt to nie wszystko
|  | 
| Zobacz więcej zdjęć » | 
Używanie nowoczesnego sprzętu komputerowego może nadal wielu osobom sprawiać problemy, szczególnie jeżeli chodzi o bardziej zaawansowane czynności, niż przeglądanie zdjęć, czy korzystanie z poczty elektronicznej. Między innymi dlatego, Vobis coraz bardziej rozwija swoją ofertę specjalistycznych usług. 
W dniach 26 - 30 kwietna 2011 we wszystkich 208 salonach Vobis (ich lista) odbędzie się promocja o nazwie Dni Usług w Vobis. Każdy, kto w tym czasie przyjdzie do Vobis będzie mógł skorzystać z rabatu 20% na jedną z poniższych usług: 
- Pakiet Ubezpieczenie sprzętu i przedłużenie jego gwarancji: wykupienie go, pozwoli bezstresowo użytkować nasz sprzęt w każdych warunkach, bez obawy na jego bezpowrotną utratę lub poważniejsze uszkodzenie i związane z tym niepotrzebne koszty finansowe. Ubezpieczenie sprzętu jest optymalnie dobierane w zależności od jego rodzaju po konsultacji ze sprzedawcą, natomiast gwarancję można wydłużyć nawet do 4 lat. 
- usługa Kontrola Rodzicielska: zapewnia rodzicom i opiekunom monitorowanie na bieżąco aktywności dzieci podczas korzystania z komputera, a szczególnie w czasie surfowania po ryzykownych obszarach Internetu. Aplikacje tego typu nadzorują czas dziecka spędzany przed ekranem oraz skutecznie identyfikują wszelkie możliwe zagrożenia z tym związane. Następnie blokują niebezpieczne strony np. z treściami wyłącznie dla dorosłych. 
- wszystkie inne usługi komputerowe zlecone do godziny 13 
Więcej informacji na stronie: www.vobis.pl    
    	
 
                 Jak projektować przestrzenie biurowe wspierające neuroróżnorodność?
						Jak projektować przestrzenie biurowe wspierające neuroróżnorodność?			 Sztuczna inteligencja zmienia pracę w terenie – AI na pierwszej linii
						Sztuczna inteligencja zmienia pracę w terenie – AI na pierwszej linii			
Komentarze (0)