Firma » Biznes
Sławomir Harazin na stanowisku Prezesa Action Europe
W Action Europe Sławomir Harazin będzie odpowiadał za całość prowadzonego biznesu. Na równorzędnym stanowisku pozostanie Diana Kamphausen zajmująca się sprawami finansowymi.
- Widzę ogromne możliwości w strukturze firmy oraz w synergii z polską spółką. Doświadczony personel z ogromnym zasobem wiedzy biznesowej oraz zaplecze w postaci nowoczesnego centrum logistycznego ACTION S.A. zapewniają silne podstawy do przyszłego sukcesu. Chcę wykorzystać ten potencjał do zwiększenia udziału Action Europe na niemieckim rynku dystrybucji – mówi Sławomir Harazin, Managing Director of the Action Europe GmbH.
W niemieckiej spółce powołano także nowych prokurentów – Krzysztofa Olszewskiego, który będzie wspierał biznes prowadzony przez spółkę oraz Adriana Turzymę-Patockiego, odpowiedzialnego za back office.
- Brakowało nam ludzi z doświadczeniem w pracy na niemieckim rynku, którzy rozumieją kulturę działania tamtejszych producentów i klientów, a przy tym znają polski sposób prowadzenia biznesu. Nowo zatrudnieni prokurenci spełniają te wymogi i ułatwią kontakty biznesowe między Polską a Niemcami – dodaje Sławomir Harazin.
Szeroko zakrojone zmiany tłumaczone są dostosowaniem do niemieckiej mentalności biznesowej. Ambicją obecnego Zarządu Action EU jest przekształcenie spółki w nowoczesnego dystrybutora i osiągnięcie znaczącej pozycji na niemieckim rynku IT.
PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)