Kultura » Muzyka
Sade wciąż na amerykańskim topie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Drugie miejsce zachował grupa Lady Antebellum z płytą (144 tysięcy), a na trzecie z ósmego awansował zespół z albumem (65 tysięcy).
W tym tygodniu w czołówce Listy nie ma nowości, do pierwszej dziesiątki wróciła za to Alicia Keys.
Salon opublikował pierwszą dziesiątkę najnowszego notowania Billboard 200 – najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych:
1. Sade, „Soldier of Love”
2. Lady Antebellum, „Need You Now”
3. Black Eyed Peas, „The E.N.D.”
4. Lady Gaga, „The Fame”
5. Lil Wayne, „Rebirth”
6. Susan Boyle, „I Dreamed a Dream”
7. Alica Keys, „The Element of Freedom”
8. Jaheim, „Another Round”
9. Josh Turner, „Haywire”
10. Taylor Swift, „Fearless”
Nadesłał:
puella
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)