Firma » Biznes
Rusza akcja promocyjna Getin Banku i TVP
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W poniedziałek, 28 stycznia, startuje akcja promocyjna Getin Banku, realizowana przy wsparciu TVP, specjalnie z myślą o widzach stacji. W trakcie trwania promocji, wszyscy, którzy założą konto osobiste w Getin Banku i będą używać karty płatniczej, mogą przez 2 lata liczyć na otrzymanie od Banku zwrotu opłat za abonament – w sumie ok. 400 zł. Akcja będzie wspierana miesięczną kampanią telewizyjną na antenie TVP1 i TVP2 – 30-sekundowe spoty pojawią się w ekskluzywnych blokach reklamowych. Za koncept mediowy kampanii odpowiada Bank, zaś za kreację spotów agencja Walk The Line.
„Najbliższy rok będzie dla Getin Banku okresem inwestycji w jakość obsługi oraz budowę relacji z Klientami. Będziemy mocno koncentrować się na walce o segment rachunków. Stawiamy na proste, funkcjonalne rozwiązania oraz innowacyjność – stąd też nowy pomysł na niestandardowe formaty obecności w mediach. Tym razem udało się przygotować akcję promocyjną i ofertę konta osobistego skrojoną specjalnie dla płacących abonament RTV. Wystarczy założyć konto GETIN UP i używać karty płatniczej Getin Banku, a Bank zwróci nam opłatę za abonament. Zwrot dokonywany będzie przez dwa lata, co razem da Klientom oszczędność ponad 400 zł” – mówi Natalia Załęcka, Dyrektor Marketingu Getin Bank.
Promocja wspierana będzie kampanią telewizyjną, która rozpocznie się 28 stycznia i potrwa miesiąc. 30-sekundowe spoty, utrzymane w stylistyce studio telewizyjnego, będą emitowane w blokach reklamowych premium na antenie TVP1 i TVP2.
Nadesłał:
RC2
|

Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)