Rozrywka » Gry
Rising Cities - liczba burmistrzów rośnie w zastraszającym tempie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W Rising Cities zostajemy burmistrzem prężnie rozwijającego się miasta. Musimy zadbać o to by wraz z rozwojem naszej metropolii nie zabrakło w niej przestrzeni zyciowej, produktów, energii oraz atrakcji podnoszących szczęście naszych mieszkańców. Niemal za każdą akcję otrzymujemy punkty doświadczenia, dzięki którym zdobywamy kolejne poziomy i odblokowujemy nowe budowle.
Opis gry: "Na fali popularności SimCity przybywa wirtualnych burmistrzów w Rising Cities. Zaledwie kilka dni temu Bigpoint (wydawca gry) pochwalił się, że przekroczono magiczną liczbę 2 milionów graczy, a już dzisiejsze statystyki pokazują, że chętnych do zarządzania i budowania miasta przez przeglądarkę jest ponad 2,5 miliona.
Rising Cities nie jest grą najświeższą – jej testy zaczynały się jakieś pół roku temu. Jednak dopiero po premierze najnowszego SimCity liczba graczy tej pierwszej mocno się powiększyła i w dalszym ciągu rośnie, w zastraszającym tempie. Skoro już 2,5 miliona osób zdecydowało się zostać burmistrzami w Rising Cities to i ja postanowiłem sprawdzić grę na własnej skórze.
Rising Cities to strategiczno-ekonomiczna gra przeglądarkowa w której zostajemy burmistrzami prowincjonalnego miasteczka. Początkowo nasza miejscowość nie należy do najpiękniejszych. Wyglądem przypomina… farmę, małą wioskę? Jak zwał tak zwał."
Przeczytaj pełny opis gry Rising Cities >>
Nadesłał:
Printex
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)