Technologie » Komputery
Prognoza IT 2016 ogłoszona podczas Forum Wyzwania IT 2016
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Badanie Prognoza IT 2016 potwierdza, że powszechna digitalizacja biznesu istotnie wpływa na funkcjonowanie polskich przedsiębiorstw. Globalne trendy dają o sobie znać we wszystkich sektorach, którymi objęte było badanie – w finansach, handlu, przemyśle i instytucjach publicznych. Wszędzie rośnie presja na tempo wprowadzania zmian i dopasowywania modelu działania do zmieniających się warunków gospodarczych.
Menedżerowie IT zdają sobie sprawę, że ich rola ulega transformacji. Biznes wymaga już nie tylko utrzymania systemów, ale czynnego udziału w realizacji pomysłów, które pozwalają zdobyć nowych klientów. Miarą sukcesu jest to, jak szybko firmy potrafią przekształcić innowacyjne idee w gotowe produkty i usługi. IT musi szybciej dostarczać projekty, wdrażać innowacje i przetwarzać dane.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/prognoza_it_2016_ogloszona_podczas_forum_wyzwania_it_2016.html
Nadesłał:
openmediagroup
|

Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)