Rozrywka » Święta
Portal Świątecznej Poczty w Porcie Łódź
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Za jego pomocą dzieci mogą wysłać wirtualny list do Mikołaja i zdradzić o czym marzą na Święta. A w odpowiedzi dostaną spersonalizowany film od Świętego Mikołaja we własnej osobie – idealny do obejrzenia wspólnie przed wręczeniem gwiazdkowego prezentu!
List do Mikołaja wysyłamy online za pomocą tabletu, który będą miały ze sobą Elfy oczekujące na dzieci w Atrium, obok sklepu IKEA. Aby wysłać list należy od 5 do 23 grudnia dokonać zakupów w sklepach Portu Łódź na kwotę minimum 100 zł (na jednym paragonie). Następnie z paragonem udać się do Portalu Świątecznej Poczty. Portal czynny jest codziennie w godzinach od 12.00 do 20.00. Tam sprawy przejmą Elfy, które pomogą dziecku wysłać list z marzeniami do Mikołaja. Wybieramy, klikamy i Mikołaj otrzymuje nasz list!
Podczas wysyłania listu, należy podać swój adres mailowy, na który przyjdzie informacja z prośbą o przesłanie zdjęć dziecka, mających pojawić się w filmiku. I to wszystko! Po sześciu godzinach na skrzynce pocztowej czekać będzie spersonalizowany film prosto od Świętego Mikołaja! Z pewnością będzie to wyjątkowy i niezapomniany prezent dla dziecka w oczekiwaniu na Pierwszą Gwiazdkę!
Regulamin akcji dostępny jest na stronie Portu Łódź oraz pod linkiem: regulamin
Nadesłał:
beyondpr
|

Rewolucja w Kodeksie Pracy 2026: Nowa definicja mobbingu, wyższe kary i rola systemów zgłoszeniowych
50 lat Silirub – jubileusz marki, która zmieniła rynek budowlany
Zadbaj o cerę i skórę! Odkryj nowatorskie urządzenia do pielęgnacji od Dreame
Sztuka, która angażuje wszystkie zmysły. Nes NeSpoon znów w DOMOTECE
Modne trendy w Twojej kuchni - eleganckie i funkcjonalne baterie
Komentarze (0)