Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka
OTTO w Koalicji Prezesi-Wolontariusze
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W ramach projektu organizowane są spotkania, warsztaty i webinaria podczas, których członkowie koalicji, prężnie działający w świecie biznesu, dzielą się pasjami, doświadczeniem i umiejętnościami jakie nabyli przez lata pracy. Działania te skierowane są przede wszystkim do studentów, młodzieży ze środowisk defaworyzowanych, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz osób z niepełnosprawnościami, a także do działaczy społecznych czy liderów organizacji.
W obecnej chwili projekt wspiera 27 członków, w tym Tomasz Dudek, Dyrektor operacyjny OTTO Work Force Polska.
„Wolontariat pracowniczy, pomoc potrzebującym, standardy odpowiedzialnego podejścia do biznesu, to podstawy funkcjonowania firmy OTTO Work Force Polska. Wartości te są bliskie nie tylko mnie, ale także moim współpracownikom.” – mówi Tomasz Dudek.
Do zadań członków Koalicji Prezesi-Wolontariusze należy m.in. wspieranie akcji wolontariackich, prezentacja dobrych praktyk i edukacja w zakresie społecznego zaangażowania oraz wymiana doświadczeń, wiedzy i umiejętności pomiędzy liderami biznesu, a liderami organizacji społecznych.

Banki centralne rynków wschodzących stoją na rozdrożu
Grudniowa Magia bonusów w Grupie Murapol z pulą lokali z rabatami o wartości nawet 139 tys. zł
Sukces polskiej technologii. BikeID z cyfrowym znakowaniem rowerów wygrywa konkurs w Berlinie
Komentarze (0)