Gospodarka » Żywność
Lody Ekipa marki Koral już od poniedziałku w sklepach Lidla
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Dostępne są w dwóch smakach – cytrynowym oraz truskawkowym.
Lody Ekipa szybko stały się hitem tegorocznego sezonu. Nowa linia produktów Koral powstała przy współpracy z popularnymi w Polsce youtuberami – Frizem i jego Ekipą. Co ciekawe, już samo kolorowe opakowanie lodów wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów. O słynnych, szczególnie wśród młodzieży, sorbetach obecnie mówią wszyscy, a od poniedziałku, 26 kwietnia, będziemy mogli znaleźć je w ofercie sklepów sieci Lidl w całej Polsce.
Wyjątkowa nowość od marki Koral to sorbety owocowe w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającymi dodatkami cukru. Dostępne są w dwóch smakach – cytrynowym oraz truskawkowym.
Nowa oferta pojawi się już od poniedziałku, 26 kwietnia i będzie dostępna do środy, 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.
Nadesłał:
Grzes33
|

Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)