Zdrowie » Dziecko
Letnia akademia bajek i gier zaprasza na wakacyjne spotkanie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Czytanie baśni rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo oraz zachęca do poznawania literatury. W najbliższą sobotę najmłodsi, którzy wraz z rodzicami odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, będą mogli przekonać się, jak wiele radości może nieść ze sobą podróż do świata baśni! Podczas pierwszego spotkania z cyklu „Letnia akademia bajek i gier” dzieci będą mogły wziąć udział w quizach, rozwiązać zagadki i podczas zabawy dowiedzieć się, do którego z baśniowych superbohaterów są najbardziej podobne!
W trakcie sobotniego spotkania najmłodsi będą mogli również wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których stworzą atrybuty baśniowych bohaterów – kolorowe korony, magiczne różdżki oraz balonowe miecze. Do dyspozycji dzieci będą wszelkie materiały plastyczne potrzebne do wykonania baśniowych przedmiotów. Prace będzie można potem zabrać do domu i korzystać z nich podczas wesołych zabaw z rodzeństwem czy przyjaciółmi.
W ramach wakacyjnego cyklu „Letnia akademia bajek i gier” w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna odbędzie się jeszcze jedno spotkanie. 24 lipca dzieci przeniosą się w świat zabaw podwórkowych, które doskonale znali ich rodzice i dziadkowie.
Baśniowe spotkanie dla dzieci odbędzie się w sobotę 10 lipca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Animacje dla dzieci będą dostępne w pasażu galerii handlowej od godziny 12.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.
Nadesłał:
Centrum Handlowe Auchan
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)