Kultura » Muzyka
Koncert Wilków w Porcie Łódź
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
25 maja o 18:00 na Patio Portu Łódź wystąpi zespół - legenda, jedna z najbardziej lubianych polskich formacji – Wilki. Koncert odbędzie się z okazji 20- lecia pracy zespołu Roberta Gawlińskiego i radia WAWA.
– To będzie jedyne w swoim rodzaju podsumowanie dwóch dekad działalności grupy Wilki na scenie muzycznej. W Porcie Łódź usłyszymy ich najbardziej znane piosenki. Nowe hity, które jeszcze niedawno zajmowały wysokie miejsca na listach przebojów, będą przeplatane hitami, które pamiętamy z lat 90-tych. Będzie przebojowo, sentymentalnie i romantycznie – opisuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.
Po koncercie muzycy zapraszają fanów do Kącika Gwiazd przy sklepie Empik. Tamwww.portlodz.pl.
Nadesłał:
Katarzyna Rąkowska
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)