Społeczeństwo » Społeczeństwo
Już 23 kwietnia poznamy zwycięzców konkursu Elektryzująca Pasja
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Już po raz jedenasty firma ELEKTROTIM S.A. wraz z Polskim Stowarzyszeniem Elektroinstalacyjnym oraz partnerami społecznymi, poszukuje młodych pasjonatów techniki. Wyjątkowe hobby, przedstawione w formie projektu konkursowego, musiało być pokazane w oryginalny i wyróżniający sposób, który wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność. Na podstawie zgłoszonych przez Uczniów autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania, w dniu 23 marca 2018 r. specjalnie powołane jury wybrało najlepsze prace. Uczniowie do konkursu zgłaszali zarówno prace indywidualne, jak i grupowe. Łącznie zgłoszonych zostało 118 prac konkursowych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 kwietnia, podczas oficjalnego rozdania nagród w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu.
więcej informacji: www.elektrotim.pl
Nadesłał:
EGO
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)