Gospodarka » Żywność
Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła w Atrium Biała!
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
To wyjątkowa okazja, by spotkać miejscowych twórców, producentów wyśmienitych przysmaków oraz artystów rzemieślników. W ofercie znajdą się między innymi wiejski chleb, doskonałe wędliny z wędzarni Smak Tradycji, domowe przetwory i naturalne miody z pasieki, a także bogaty wybór wyrobów rękodzielniczych.
Od 20 do 23 listopada Atrium Biała przemieni się w tętniący życiem targ pełen stoisk z lokalnymi produktami spożywczymi i rzemieślniczymi. W centralnej rotundzie na odwiedzających czekać będą m.in. tradycyjne pieczywo, aromatyczne wędliny oraz szeroki wybór rękodzieła - od biżuterii, przez ręcznie wytwarzane świece sojowe, po ceramiczne ozdoby. To doskonała okazja, aby wesprzeć lokalnych twórców i poczuć smak regionalnych tradycji.
Jarmark Produktów Regionalnych i Rękodzieła odbędzie się w dniach 20-23 listopada, w godz. 9.00-21.00; stoiska rozlokowane będą na środkowej rotundzie pomiędzy House i Sephora w CH Atrium Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Nadesłał:
KatarzynaD.
|

Zadbaj o cerę i skórę! Odkryj nowatorskie urządzenia do pielęgnacji od Dreame
Sztuka, która angażuje wszystkie zmysły. Nes NeSpoon znów w DOMOTECE
Modne trendy w Twojej kuchni - eleganckie i funkcjonalne baterie
Od funkcji do formy. Jak zmienia się rola wkrętów dachowych
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Komentarze (0)