Rozrywka » Rozrywka
Gwiazdy serialu „Ranczo” w Porcie Łódź
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Patio Portu Łódź na dwa dni - 7 i 8 maja zamieni się w prawdziwe Wilkowyje,
w których spotkać będzie można mieszkańców tej ulubionej serialowej miejscowości. Pojawi się Kusy, dyrektorka Oleś z wilkowyjskiej szkoły, a także pani Więcławska ze swoim kultowym sklepikiem oraz stali bywalcy sklepowej ławeczki – Pietrek, Hadziuk i Solejuk.
Podczas dwudniowych spotkań z aktorami, zaplanowane zostały wywiady, kącik autografów, a także zabawy i konkursy prowadzone przez nasze gwiazdy, m. in. lekcje poprawnego wysławiania i konkurs wiedzy na temat serialu „Ranczo”. Aktorzy podzielą się swoimi doświadczeniami, anegdotami i ciekawostkami z pracy na planie filmowym. Niezwykłą atrakcją dla widzów będzie możliwość obejrzenia na żywo występów bohaterów sklepowej Ławeczki, którzy zaprezentują swój kunszt kabaretowy. Dodatkowo na wszystkich, którzy zawitają w sobotę i niedzielę do Wilkowyj na Patio Portu Łódź czekają w poczęstunku pyszne pierogi.
Nadesłał:
beyondpr
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)