Firma » Biznes
GutPR i XIX Konferencja Naukowo-Techniczna
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
„W przypadku tak specjalistycznych tematów, wyboru agencji PR nie można pozostawić przypadkowi" - mówi Mariola Gala-de Vacqueret, reprezentująca organizatora konferencji - „Stąd decyzja organizatorów o wyborze GutPR jako partnera do obsługi mediowej konferencji".
W ramach zawartej z organizatorem XIX Konferencji Naukowo - Technicznej umowy w pierwszym etapie agencja GutPR przygotuje materiały komunikacyjne i poprowadzi relacje z mediami, a także dostarczy monitoring mediów. W dalszym okresie czasu współpraca może zostać poszerzona o kolejne elementy.
Agencja GutPR została wybrana w drodze rekomendacji. Obsługą mediową konferencji zajmie się zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.
Nadesłał:
GutPR
|

Banki centralne rynków wschodzących stoją na rozdrożu
Grudniowa Magia bonusów w Grupie Murapol z pulą lokali z rabatami o wartości nawet 139 tys. zł
Sukces polskiej technologii. BikeID z cyfrowym znakowaniem rowerów wygrywa konkurs w Berlinie
Komentarze (0)