Technologie » Internet
GreenCamp - spotkanie branży IT i eko
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas GreenCampu, który odbędzie się we Wrocławiu 23 października.
GreenCamp to nieformalne spotkanie przedstawicieli branży internetowej (agencje interaktywne, informatycy, specjaliści ds. ePR etc.) i branży „zielonej" (NGO, firmy promujące rozwiązania proekologiczne etc.). Służy ono wymianie doświadczeń i zapoznaniu się z praktycznymi zastosowaniami internetu w działaniach ekologicznych. Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów do swoich projektów.
Zaproszeni prelegenci wymienią się wiedzą, która umożliwi wspólne działania obu środowisk. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza znajdującego się na stronie Biznes 2.0.
Organizatorami spotkania GreenCamp są: Biznes 2.0, Divante, Fundacja Ekorozwoju FER, Internet Designers i Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła.
Nadesłał:
ap
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)