Firma » Bankowość
Gotówka, czyli kolejny etap cyfryzacji
Co ciekawe – za zakupy online przeciętny Kowalski też woli płacić gotówką (np. przy odbiorze paczki u kuriera). Połowa z nas nigdy nie kupiła niczego w sieci. Połowa Polaków swoje rachunki płaci na poczcie.
Wykluczenie finansowe jest u nas na jednym z najwyższych poziomów w Europie, stąd potrzeba projektowania usług, które dostępne będą dla klienta o różnych możliwościach.
O tym wszystkim porozmawiamy podczas bezpłatnego webinarium:
Gotówka, czyli kolejny etap cyfryzacji...?! Projektowanie usług finansowych dla Kowalskiego.
http://www.gotowkomat.pl/webinarium/
Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 12 kwietnia, od 19:00 do 20:00.
Webinarium poprowadzi Sylwia Witoszyńska, prezes zarządu Gotówkomat Polskie Płatności. Od 10 lat specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla rynku finansowego – od zarządzania strategicznego, przez budowę kanałów dystrybucji, po programy międzynarodowe. Przez lata specjalista w zakresie polityki kredytowej i kart kredytowych banku Polbank EFG, później Raiffeisen Polbank.
Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)