Technologie » Komputery
Format e-faktury Sage: pierwszy zweryfikowany standard
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Parlament Europejski i Rada przyjęły nową Dyrektywę w sprawie fakturowania elektronicznego w zamówieniach publicznych (2014/55/EU). Zgodnie z wytycznymi Dyrektywy, we wszystkich państwach członkowskich rozliczanie zamówień publicznych ma być realizowane wyłącznie z udziałem e-faktur w standardzie umożliwiającym ich automatyczne przetwarzanie.
W poszczególnych krajach UE, po zaimplementowaniu Dyrektywy, administracja państwowa będzie zobowiązana przyjmować od wykonawców zamówień publicznych i koncesjonariuszy faktury w postaci elektronicznej i to w standardzie umożliwiającym automatyzację procesów przetwarzania danych, takich jak np. księgowanie czy ewidencja podatkowa. Dzięki automatyzacji obsługi faktur, administracja i przedsiębiorcy mogą znacząco obniżyć koszty operacyjne.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/format_e-faktury_sage_pierwszy_zweryfikowany_standard.html
Nadesłał:
openmediagroup
|

Integracja biznesowa w Katowicach - spotkania firmowe w sercu Śląska
Technologiczna rewolucja – gotowe obróbki blacharskie Blachy Pruszyński
Ogłaszamy wyniki konkursu "Nowości Laufen inspirują"
LEŚMIAN NA UKOJENIE. BEATA JEWIARZ GOŚCINNIE W ŁÓDZKIM PINOKIU
Komentarze (0)