Dom » Wnętrza
Farby Jedynka w nowym sezonie „Naszego Nowego Domu”
W sześciu odcinkach najnowszego sezonu ekipa budowlana wykorzysta je, by wyremontować domy bohaterów telewizyjnego show, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Nad całym projektem czuwać będzie znana prowadząca Katarzyna Dowbor. Już w najbliższy czwartek, 23 marca, o godz. 20.05 można obejrzeć odcinek z udziałem farb Jedynka.
- Przy tak kompleksowych remontach, z jakimi do czynienia ma ekipa „Naszego Nowego Domu”, niespodziewane trudności są na porządku dziennym. Dlatego kiedy równolegle toczy się wyścig z czasem, bardzo ważne jest, by stawiać na niezawodne i sprawdzone produkty, takie jak farby Jedynka, które nie tylko zapewniają wysoką jakość, ale i piękny efekt. Cieszy fakt, że po raz kolejny Jedynka może być częścią tego programu i spełniać mieszkaniowe marzenia bohaterów - Marta Chowańczak, kierownik marki Jedynka.
W programie "Nasz Nowy Dom” zespół budowlany razem z Katarzyną Dowbor jeździ po całej Polsce, pomagając rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. W ciągu zaledwie kilku dni pod nieobecność mieszkańców przeprowadzane są gruntowne remonty domów. Premierowy odcinek emitowany jest w każdy czwartek o godz. 20.05 na antenie Polsatu, a następnie jest dostępny na platformie ipla.tv.
Nadesłał:
PractumConsulting
|
Zadbaj o cerę i skórę! Odkryj nowatorskie urządzenia do pielęgnacji od Dreame
Sztuka, która angażuje wszystkie zmysły. Nes NeSpoon znów w DOMOTECE
Modne trendy w Twojej kuchni - eleganckie i funkcjonalne baterie
Od funkcji do formy. Jak zmienia się rola wkrętów dachowych
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Komentarze (0)