Firma » Bankowość
Europ Assistance partnerem merytorycznym IX Kongresu Bancassurance
Firma była partnerem merytorycznym IX Kongresu Bancassurance organizowanego przez Związek Banków Polskich i Polską Izbę Ubezpieczeń.
W dniach 5-6 października, w Serocku odbył się IX Kongres Bancassurance organizowany przez Polską Izbę Ubezpieczeń i Związek Banków Polskich pod tytułem „Bancassurance: popiół i diament”. Wiodącym tematem wydarzenia były zmiany dotyczące dystrybucji ubezpieczeń i proces wdrożenia tych zmian na polskim rynku bancassurance.
Partnerem merytorycznym wydarzenia, już po raz kolejny, była Europ Assistance Polska. Z ramienia firmy w roli prelegenta wystąpił radca prawny Marek Pilc, który przedstawił szanse i wyzwania w procesie dystrybucji ubezpieczeń w ramach nowej rzeczywistości regulacyjnej.
Udział Europ Assistance Polska w tak znaczącym wydarzeniu branżowym wynika z dużego zaangażowania firmy w rozwój rynku bancassurance, Dzięki takim inicjatywom możliwe jest bieżące analizowanie zmian, szans i wyzwań, a także zmieniających się potrzeb klientów.
Nadesłał:
Europ Assistance Polska
|
Zadbaj o cerę i skórę! Odkryj nowatorskie urządzenia do pielęgnacji od Dreame
Sztuka, która angażuje wszystkie zmysły. Nes NeSpoon znów w DOMOTECE
Modne trendy w Twojej kuchni - eleganckie i funkcjonalne baterie
Od funkcji do formy. Jak zmienia się rola wkrętów dachowych
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Komentarze (0)