Elektryczna deska Kawasaki Balance Scooters KX-CROSS8.5 z aluminiową ramą dostępna w Polsce
Silniki zapewniają łączną moc 700W i prędkość do 20km/h, litowa bateria LG o pojemności 4,4Ah pozwala pokonać zasięg do 20km. Deskorolka Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS8.5 z łatwością pokona także przeszkody z kątem natarcia 30 stopni. Urządzenie waży niecałe 13 kilogramów i jest zabezpieczone przed przeładowaniem baterii.
Deska elektryczna Kawasaki KX-CROSS8.5 dostępna jest w cenie 1999zł.
SPECYFIKACJA:
Prędkość maksymalna: 15 km/h
Zasięg maksymalny 20 km
Moc silników 700 W
Średnica kół: 8.5"
Prędkość maksymalna: 15 km/h
Moc silników: 700 W (350 Wx2)
Zasięg maksymalny: 20 km
Kąt natarcia (wzniosu): 30 stopni
Zasilanie: AC 100-240 V, 50/60 Hz
Bateria: o pojemności 4400 mAh, LG
Napięcie baterii: 36V
Czas ładowania baterii: około 2 godzin
Max dozwolone obciążenie: 120 kg
Min wymagane obciążenie: 30 kg
Wilgotność względna dozwolona: 5%, 95%