Zdrowie » Ciało
Ekologiczne przetwórstwo żywności - konferencja w Łodzi.
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Konferencja na którą zaproszono europejskich przedstawicieli producentów, przetwórców i dystrybutorów ma na celu omówienie aktualnego stanu ekologicznego przetwórstwa żywności i jakości przetworzonej żywności ekologicznej w kontekście ochrony środowiska. Celem spotkania jest również wypracowanie zaleceń dla rozwoju europejskiego przetwórstwa i jakości żywności ekologicznej.
Będzie to pierwsze na taką skalę wydarzenie w trakcie trwania Natura Food. Konferencja tłumaczona symultanicznie na 4 języki z pewnością będzie miejscem wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i opinii stowarzyszeń branżowych, europejskich i krajowych decydentów, naukowców i innych związanych z branżą podmiotów.
Spotkanie organizuje IFOAM EU Group - Grupa regionalna IFOAM UE utworzona w 1992 r., która stanowi europejską strukturę Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego. Tworzy ją ponad 330 organizacji spośród 750 organizacji członkowskich IFOAM. Więcej informacji znajdziecie na www.naturafood.pl
Nadesłał:
ADPR
|

Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)