Technologie » Internet
Dagmara Pakulska przechodzi do MJCC
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Obejmie ona nowe stanowisko online strategist i będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych marek pracodawców z wykorzystaniem narzędzi online, mediów społecznościowych i content marketingu.
Pakulska jest autorką wielu prezentacji i artykułów nt. wykorzystania social media, a także wykładowcą Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Social Media & Content Marketing. Od 2013 roku była związana z agencją e-City Vision, gdzie pełniła funkcję marketing managera.
MJCC jest agencją specjalizującą się w budowaniu marki pracodawcy. Za swoje projekty została nagrodzona m.in. w konkursach EB Excellence Awards, EB Stars, ABSL Diamonds czy Konkursie Biuletynów Firmowych.
Nadesłał:
prmjcc
|

Od funkcji do formy. Jak zmienia się rola wkrętów dachowych
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Zupka ryżowa z kurczakiem i marchewką
Zrelaksuj się i odetchnij z ulgą. MOVA zmienia domowe porządki w czystą przyjemność dzięki nowym odk
Komentarze (0)