Firma » Biznes
CLOTIT NOWYM KLIENTEM AGENCJI FACE IT!
ClotIt to innowacyjny preparat weterynaryjny – w pełni naturalny środek hamujący krwawienie, przeznaczony w szczególności dla zwierząt domowych, wygodny w stosowaniu i przechowywaniu. Dotychczas był dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych lub przez Internet, a uruchomienie dystrybucji w Europie ma pomóc w łatwym dotarciu do specjalistów i właścicieli zwierząt poza USA.
Kampania promocyjna związana z rozpoczęciem dystrybucji w Polsce i Europie Centralnej ma zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa i naukę pierwszej pomocy przedweterynaryjnej. W ramach współpracy przygotowane zostaną materiały informacyjne dla właścicieli zwierząt oraz osób myślących o zakupie czy adopcji, które pomogą przygotować się do odpowiedzialnej opieki.
Po stronie Face it! za projekt odpowiada Dorota Zadroga, Account Executive oraz Kornelia Dąbrowska, Junior Account Executive. Debiutująca na rynku europejskim firma nie współpracowała dotychczas z żadną agencją PR.
Nadesłał:
michal_96
|
Na czym polega skup mieszkań we Wrocławiu i komu się opłaca?
Nowe produkty Jabra z serii PanaCast
Zyxel Networks rozpoczyna nową erę multigigabitowych połączeń PoE o dużej mocy dzięki serii XMG2230
Lena Lighting ponownie na targach Light&Building we Frankfurcie
Prosty sposób na tańszy kredyt hipoteczny – refinansowanie w Credit Agricole
Komentarze (0)