Rozrywka » Przyroda
Bądź EKO z Galerią Bronowice
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W najbliższy piątek i sobotę, 17-18 marca, w Galerii Bronowice odbędzie się akcja „Jesteśmy EKO”, podczas której na uczestników czekać będzie moc niecodziennych atrakcji m.in. edukacyjne gry i zabawy dla najmłodszych, minikino z pouczającymi bajkami czy warsztaty tworzenia ekopuzzli. Nie zabraknie zbiórki elektrośmieci. Każdy, kto przyniesie minimum 10 baterii lub jedną sztukę sprzętu AGD/RTV, będzie mógł bezpłatnie odebrać ekobombę do swojego ogrodu. Partnerami akcji „Jesteśmy EKO” są Wodociągi Miasta Krakowa i MPO.
To nie koniec atrakcji! Organizatorzy zapraszają także do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku. Aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach i punktach usługowych Galerii Bronowice, wystarczy dodać w komentarzu do posta konkursowego zdjęcie rzeczy, której nadałeś drugie życie i opisać, jak to zrobiłeś.
Akcja „Jesteśmy EKO” odbędzie się 17 marca (piątek) godz. 15.00-20.00 oraz w 18 marca (sobota) w godz. 12.00-20.00
Nadesłał:
Open Media
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)