Technologie » Komputery
Asseco informatyzuje bytomski szpital wojewódzki
Kluczowym elementem projektu będzie AMMS (Asseco Medical Menagement Solutions) – zintegrowany system kompleksowej obsługi placówki medycznej. Dostarczone zostanie także oprogramowanie do ucyfrowienia radiologii firmy ResQmed.
W Wojewódzkim Szpitalu w Bytomiu planujemy wdrożyć 19 modułów AMMS – powiedziała Dagmara Krzywicka Menedżer ds. Sprzedaży, Asseco Poland. Będą one wspierały różne obszary działania ośrodka. Wśród nich wymienić można m.in. ruch chorych, aptekę i apteczki oddziałowe, przychodnię oraz pracownie diagnostyczne. Informatyzacja tych obszarów umożliwi tworzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej zgodnie z nowymi przepisami, które mają wejść w życie w połowie 2017r. System będzie automatycznie pobierał dane pacjentów i umożliwiał generowanie odpowiedniej dokumentacji, np. kart informacyjnych, zaświadczeń lub recept.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/asseco_informatyzuje_bytomski_szpital_wojewodzki.html
Nadesłał:
openmediagroup
|
PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)