Firma » Prawo
Aplikacje prawnicze 2012 – nowa seria wydawnicza LexisNexis
|  | 
| Zobacz więcej zdjęć » | 
Aplikacje prawnicze 2012. Testy to rozszerzony zbiór pytań autorskich z różnych dziedzin prawa opracowany według metodologii stosowanej w testach ministerialnych. Komplet składa się z trzech tomów, które zawierają ponad 8 000 autorskich pytań z odpowiedziami oraz przytoczoną w pełnym brzmieniu podstawę prawną. Pytania nie powtarzają się w różnych tomach i obejmują wszystkie kodeksy. Wszystkie publikacje są również dostępne w formie e-book.
Seria oprócz testów obejmuje również specjalne kodeksy aplikanta wraz ze statystyką pytań ministerialnych i podkreśleniem zagadnień, które sprawiają największe trudności na egzaminach oraz repetytorium porównujące procedurę karną i cywilną.
Wszystkie testy z powyższych publikacji można również rozwiązywać w edukacyjnym serwisie prawniczym LexisNexis: www.prawo.e-katedra.pl
Termin egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą został wyznaczony na 29 września 2012 r. Termin egzaminów zawodowych po aplikacji dla przyszłych adwokatów i radców został ustalony na 28-31 sierpnia 2012 r. a dla notariuszy na 4-6 września 2012 r.
 
LexisNexis przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych zakupem kompletu testów w postaci specjalnego rabatu.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl/prawo/31531,.html
Więcej informacji o produktach i firmie znajduje się na stronie internetowej: www.lexisnexis.pl
| Nadesłał:
            edyta.mazerska@lexisnexis.pl | 
 Na przekór masowości. Co o współczesnym designie mówi debiut MOTE podczas Warsaw Home & Contract
						Na przekór masowości. Co o współczesnym designie mówi debiut MOTE podczas Warsaw Home & Contract			 ROSNĄCA PODAŻ – CHĘTNYCH MNIEJ.  WYNIKI RAPORTU „PIERWOTNY RYNEK MIESZKANIOWY W ŁODZI 2025”
						ROSNĄCA PODAŻ – CHĘTNYCH MNIEJ.  WYNIKI RAPORTU „PIERWOTNY RYNEK MIESZKANIOWY W ŁODZI 2025”			 BLACK WEEKS w Komforcie. Rabaty do -30% na łazienki, podłogi, drzwi i kuchnie
						BLACK WEEKS w Komforcie. Rabaty do -30% na łazienki, podłogi, drzwi i kuchnie			
Komentarze (0)