Zdrowie » Dziecko
Andrzej Maleszka w Empiku Silesia
Mistrz opowieści dla dzieci Andrzej Maleszka spotka się ze swoimi czytelnikami 24 listopada w Empiku Supersam o godzinie 12:00.
„Magiczne Drzewo” to seria książek, które od pokoleń podbijają serca młodych czytelników. Spotkanie z Andrzejem Maleszką to świetna okazja, by porozmawiać i posłuchać o ulubionych postaciach, wziąć udział w warsztatach aktorskich oraz uzyskać autograf w najnowszej książce „Magiczne Drzewo. Pióro T-rexa. Tom 11.” (Wyd. Znak).
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Nadesłał:
jagoda.stula@empik.com
|
Zadbaj o cerę i skórę! Odkryj nowatorskie urządzenia do pielęgnacji od Dreame
Sztuka, która angażuje wszystkie zmysły. Nes NeSpoon znów w DOMOTECE
Modne trendy w Twojej kuchni - eleganckie i funkcjonalne baterie
Od funkcji do formy. Jak zmienia się rola wkrętów dachowych
H+H Polska w strategii ESG: mierzalne kroki do neutralności
Komentarze (0)