Technologie » Telekomunikacja
Alior Bank rozszerza współpracę z Apple i IBM
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W ramach dalszego doskonalenia sposobów komunikacji i interakcji z klientami, Alior Bank ogłosił dzisiaj, że wdroży trzy kolejne aplikacje IBM klasy MobileFirst na iOS. Bank zakupi także dla swoich pracowników ponad 1300 urządzeń Apple'a jak iPhone'y, iPady i MacBooki. Alior Bank będzie pierwszym bankiem na świecie, który w sumie skorzysta z portfolio czterech aplikacji IBM MobileFirst na iOS.
Zapewnią one doradcom bankowym szybki wgląd do danych i możliwość zarządzania portfolio klientów z urządzeń Apple. Co ważne, pracownicy Banku uzyskają dostęp do nowych usług wszędzie tam, gdzie klienci będą chcieli się z nimi spotkać, również poza oddziałami Banku. Zwiększy to znacznie możliwość dotarcia do klientów.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/alior_bank_rozszerza_wspolprace_z_apple_i_ibm.html
Nadesłał:
openmediagroup
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)