Rozrywka » Rozrywka
Accor Hotels stawia na współpracę z blogerami
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Firma Accor stawia tym samym na intensywne działania w blogosferze.
W czasie spotkania w warszawskim hotelu Novotel uczestnicy wzięli udział w profesjonalnych warsztatach fotograficznych, po których odbyła się sesja zdjęciowa na dachu z imponującym widokiem na Warszawę oraz sesja z modelką. W ramach spotkania „(U)chwyć Warszawę z dachu hotelu Novotel” blogerzy mieli okazję pracować pod okiem eksperta Marcina Bójko, redaktora naczelnego magazynu Foto Plus. W trakcie spotkania odbył się konkurs na najlepsze zdjęcie panoramy Warszawy wykonane w czasie sesji.
Nadesłał:
They.pl
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)