Firma » Biznes
10-cio lecie firmy MARKEN Systemy Antywirusowe
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W przeciągu dziesięciu lat swojej działalności związanej z dystrybucją oprogramowania antywirusowego firma MARKEN Systemy Antywirusowe osiągnęła liczne sukcesy.
Od 2002 roku jest liderem na rynku polskim w sprzedaży rozwiązań oprogramowania Kaspersky, czego dowodem jest coroczne otrzymywany prestiżowy dyplom „Dystrybutora Roku” przyznawany za najlepszą sprzedaż.
Od 2004 r. posiada najwyższy status Platinum w systemie partnerskim sprzedaży programów ESET.
W 2006 r. w uznaniu za najlepsze wyniki w sprzedaży produktów F-Secure, firma Marken Systemy Antywirusowe odebrała nagrodę „Victor F-Secure”.
W 2008 roku jako jedyna firma z Polski otrzymała międzynarodowe wyróżnienie i nagrodę za wieloletnie zaangażowanie i wybitne doskonałe wyniki sprzedaży za rok 2007 produktów Kaspersky Lab. Ponadto uzyskała dwukrotnie certyfikat ”solidna firma 2007” i ”solidna firma 2008”, który jest wydawany przedsiębiorstwom sprawdzonym i wiarygodnym preferującym solidność i jawność działania.
Wyniki takie, firma Marken Systemy Antywirusowe osiągnęła, dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników w sprawy firmy oraz doskonałej organizacji pracy.
Nadesłał:
Marken Systemy Antywirusowe
|

Lena Lighting ponownie na targach Light&Building we Frankfurcie
Prosty sposób na tańszy kredyt hipoteczny – refinansowanie w Credit Agricole
KSeF to wygrana przedsiębiorców! Allianz Trade - polscy eksporterzy szybko odczują korzyści
INAUGURACJA ALURON ALU-MEETINGS 2026 - MOCNY START KOLEJNEJ EDYCJI
Wiesz, że „trzeba być widocznym”, „trzeba publikować” i „trzeba budować markę osobistą”?
Komentarze (0)