A WSZYSTKO PO TO, BY INNI MOGLI SIĘ UCZYĆ EFEKTYWNIE
300 złotych szkolnej wyprawki może nie wystarczyć na uczniowskie potrzeby. Rodzice zaczynają liczyć: podręczniki (jeśli kupują), zeszyty, przybory, plecak, buty… i zazwyczaj wychodzi im dużo więcej.
Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób ułatwić dziecku naukę w nowym roku szkolnym. Szybko jednak może się okazać, że nowy rok nie jest wcale lepszy od poprzedniego, a coraz trudniejszy materiał i rosnące wymagania nauczycieli to wyzwania, z którymi niełatwo sobie poradzić.
Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a to oznacza kolejne wspaniałe wyzwania i nowy rozdział edukacji dla wszystkich uczniów.
Od 1 września, przez kolejne 4 miesiące wszyscy studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego będą mogli korzystać z dedykowanej im taryfy PAYG – Student. Żacy z najstarszej polskiej uczelni za minutę korzystania z roweru Wavelo zapłacą zaledwie 6 groszy.
Montaż okien z podwaliną – fundament trwałości i szczelności Dobry montaż okna to więcej niż tylko jego fizyczne osadzenie w murze....
Chrupiąco, słodko i z przymrużeniem oka. Grześki wystartowały z zimową kampanią! Marka Grześki, należąca do firmy Colian, ruszyła z zimową komunikacją...
Czarna komedia „(This is not) a Christmas movie” pojawi się w piątek na Viaplay Przewrotna, czarna komedia opowiadająca historię nieidealnej rodziny:...
Blask przytulnych świąt: jak dobrać oświetlenie, by wprowadzić magię do wnętrza Choinka rozświetlona lampkami, ciepłe refleksy na ścianach, delikatny...
Pierogi z makiem Pierogi to klasyk na świątecznym stole. A gdyby tak pokusić się o wersję...