300 złotych szkolnej wyprawki może nie wystarczyć na uczniowskie potrzeby. Rodzice zaczynają liczyć: podręczniki (jeśli kupują), zeszyty, przybory, plecak, buty… i zazwyczaj wychodzi im dużo więcej.
Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób ułatwić dziecku naukę w nowym roku szkolnym. Szybko jednak może się okazać, że nowy rok nie jest wcale lepszy od poprzedniego, a coraz trudniejszy materiał i rosnące wymagania nauczycieli to wyzwania, z którymi niełatwo sobie poradzić.
Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a to oznacza kolejne wspaniałe wyzwania i nowy rozdział edukacji dla wszystkich uczniów.
Od 1 września, przez kolejne 4 miesiące wszyscy studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego będą mogli korzystać z dedykowanej im taryfy PAYG – Student. Żacy z najstarszej polskiej uczelni za minutę korzystania z roweru Wavelo zapłacą zaledwie 6 groszy.
Potrzebne jest w zasadzie wszystko, z czego na co dzień korzystają uczniowie – kredki, ołówki, długopisy, piórniki, zeszyty, materiały plastyczne i oczywiście plecaki.
Kokosowa owsianka twarogowa to doskonały sposób na smaczne i sycące...
Zakup nieruchomości za granicą może być kuszącą inwestycją, ale...
Młodzi w nadchodzących wyborach parlamentarnych chcą głosować na...
Według raportu Dun & Bradstreet w 2025 roku producenci nadal mierzą się z...
2/3 firm z sektora MŚP nie posiada strategii, która uwzględnia...