Firma » Biznes
Dziennikarze i fotoreporterzy Agape w terenie
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
– Terenowi korespondenci Agape wzmocnią zespół Agencji i zdecydowanie ułatwią współpracę z klientami, którzy dużą wagę przykładają do wydarzeń regionalnych, oczekują ciekawych materiałów dziennikarskich i dobrych zdjęć reporterskich spoza Warszawy czy swojej Centrali.
Takie materiały cieszą się coraz większym zainteresowaniem w biuletynach firmowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Chcąc sprostać tym oczekiwaniom, otwieramy terenowe ośrodki naszej firmy. Dużą zaletą tego rozwiązanie jest również skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie materiałów z regionu – powiedział Tomasz Kościelny, dyrektor zarządzający Agencji doradczej i wydawniczej Agape.
W każdym z ośrodków (Katowice, Kraków, Poznań, Trójmiasto i Wrocław) klienci Agencji od 1 marca będą mogli skorzystać z usług dziennikarzy i fotoreporterów. Korespondenci będą działać nie tylko w wyznaczonych miastach, ale również na terenie całych województw, do których one należą. Docelowo terenowi korespondenci Agape będą obsługiwać 8-10 największych miast w Polsce i regionów wokół nich.
Nadesłał:
agape
|

Hiszpańska rewolta jak hipisowski bunt. „Luisa Fernanda” premierowo w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Nowe Batorego 2 – Budlex rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w Toruniu
Jaki kocioł gazowy wybrać do domu? TERMET APLA - postaw na prostotę, oszczędność i wygodę
Czy zmiany w PIT-11 wpłyną na przekazywanie 1,5% podatku?
Komentarze (0)